Yemen Coffee

FRANCHISING

Yemen Kahvesi

FRANCHISE SİSTEMİ

Günümüzün  hızla büyüyen iş piyasasında  kendi sektörlerinde markalaşmış, belirli bir seviyenin üzerine çıkmayı başararak sağlam temeller üzerinde faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde  sürdüren firmalara, firmanın belirlemiş olduğu sistem, bedel, süre gibi koşullar dahilinde yapılan marka ve iş ortaklığı sistemidir.

franchising
franchising2
Sizi Daha Önlere Alalım

FRANCHISE SİSTEMİ

Uzun çalışma, birikim, deneyim ve tecrübelerle sabitlenmiş sistem ile başlangıç noktanız her zaman en ileri seviyede olacak, firmanın sahip olduğu her türlü kazanımlardan istifade ederek; ulusal ve uluslararası rekabette güçlü,  tanınmış bir markanın çatısı altında olmaktan dolayı güven duyulan, tam kalifiye personel  desteği, doğru  medya planlama ve uygulamaları ile hedeflenen kitleye en hızlı ulaşım ve tanıtım giderlerinden tasarruf, mali, ticari ve hukuki konularda birlikte atılan adımlarla maximum başarı ve minimum risk, kuruluş aşamasında  leasing vb.  gibi kaynaklardan finansal çözüm desteği ile sizde iş hayatında çok daha ön sıralarda olmanın keyif ve kazancını yaşayacaksınız.

Beraberliğin İlk Adımları

FRANCHISE SİSTEMİ

  • Yatırımcı sistem ile ilgili en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilir.

  • Yemen Kahvesi tarafından hazırlanan sunum ile tarafların koşul ve yükümlülükleri yatırımcıya aktarılır.

  • Taraflarca belirlenen  yatırımın yapılacağı mağaza, lokasyon ve fizibilite çalışması yapılarak iş planı oluşturulur.

  • Belirlenen mağaza ile ilgili hazırlanacak olan en uygun mimari tasarım Yemen Kahvesi mimarları tarafından hazırlanarak yatırımcıya, görsel veya 3d proje olarak sunumu  yapılır.

  • Koşul, yükümlülük ve projelerle ilgili karşılıklı mutabakat sonrasında  frenchising sözleşmesi imzalanır.

  • İmzalacak  sözleşme sonrası  mağaza,  inşaat aşamasına geçilerek  franchisor tarafından, anahtar teslim olarak yapılır.

  • İnşaat aşamasının bitiminden sonra Yemen Kahvesi İnsan Kaynakları ve Personel Eğitim Departmanı’nın birlikte yapacağı çalışma sonrası, mağaza için gerekli personelin temin ve ataması yapılır.

  • Yemen Kahvesi ekiplerince son şeklini alacak olan mağaza, düzenleme bir açılış organizasyonu ile yatırımcısına teslim edilir.

arkaplan

İletişim

Franchise İrtibat: 0532 362 33 52

Yenigöl mahallesi,Serik Caddesi B Blok no:28 Muratpaşa/Antalya

 0850 304 07 07   info@yemenkahvesi.com.tr
tralice
Bir Yudum Hayatlarız Biz

FRANCHISE SISTEMI

Küçük bir Kahve çekirdeğinde gizlenmiş mutluluklar ve o mutlulukları keşfetme sanatı bizim işimiz.

Her mevsim yemyeşil olan Kahve ağacı gibi yeni ve bir o kadar kökleri yere sımsıkı bağlı, kararlı.

Sizlerle her an yeniden filizlenen dallar misali bu mutluluğu,  daha çok yere ulaştırmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz…

Arama