200 ₺ VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
SİPARİŞLERİNİZ, PANDEMİ KURALLARINA UYGUN ŞEKİLDE PAKETLENMEKTEDİR.

Franchising

Franchising Sistemi

Günümüzün hızla büyüyen iş piyasasında kendi sektörlerinde markalaşmış, belirli bir seviyenin üzerine çıkmayı başararak sağlam temeller üzerinde faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdüren firmalara, firmanın belirlemiş olduğu sistem, bedel, süre gibi koşullar dahilinde yapılan marka ve iş ortaklığı sistemidir.

Sizi Daha Önlere Alalım

Uzun çalışma, birikim, deneyim ve tecrübelerle sabitlenmiş sistem ile başlangıç noktanız her zaman en ileri seviyede olacak, firmanın sahip olduğu her türlü kazanımlardan istifade ederek; ulusal ve uluslararası rekabette güçlü, tanınmış bir markanın çatısı altında olmaktan dolayı güven duyulan, tam kalifiye personel desteği, doğru medya planlama ve uygulamaları ile hedeflenen kitleye en hızlı ulaşım ve tanıtım giderlerinden tasarruf, mali, ticari ve hukuki konularda birlikte atılan adımlarla maximum başarı ve minimum risk, kuruluş aşamasında leasing vb. gibi kaynaklardan finansal çözüm desteği ile sizde iş hayatında çok daha ön sıralarda olmanın keyif ve kazancını yaşayacaksınız.

Beraberliğin İlk Adımları

  • Yatırımcı sistem ile ilgili en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilir.
  • Yemen Kahvesi tarafından hazırlanan sunum ile tarafların koşul ve yükümlülükleri yatırımcıya aktarılır.
  • Taraflarca belirlenen yatırımın yapılacağı mağaza, lokasyon ve fizibilite çalışması yapılarak iş planı oluşturulur.
  • Belirlenen mağaza ile ilgili hazırlanacak olan en uygun mimari tasarım Yemen Kahvesi mimarları tarafından hazırlanarak yatırımcıya, görsel veya 3d proje olarak sunumu yapılır.
  • Koşul, yükümlülük ve projelerle ilgili karşılıklı mutabakat sonrasında frenchising sözleşmesi imzalanır.
  • İmzalacak sözleşme sonrası mağaza, inşaat aşamasına geçilerek franchisor tarafından, anahtar teslim olarak yapılır.
  • İnşaat aşamasının bitiminden sonra Yemen Kahvesi İnsan Kaynakları ve Personel Eğitim Departmanı’nın birlikte yapacağı çalışma sonrası, mağaza için gerekli personelin temin ve ataması yapılır.
  • Yemen Kahvesi ekiplerince son şeklini alacak olan mağaza, düzenleme bir açılış organizasyonu ile yatırımcısına teslim edilir.